Minētajā koncertā varēs dzirdēt Latvijas novadiem raksturīgākās un izsenis mīlētās latviešu autoru, rakstnieku un latviešu mūziķu radītās dziesmas.

“Kurš ir skanīgākais novads? Kuram novadam piemīt dullas un jautras dziesmas, bet kuram lēnas un smeldzīgas, kuram melodiskākās dziesmas, kuram sirdi plosošas un skumjas, bet kuram tautā vismīlētākās un visbiežāk dziedātākās?
Atbildes uz šiem jautājumiem koncerta apmeklētājiem palīdzēs atrast Latvijā zināmi un iemīlēti mūziķi, katrs pārstāvot savu dzimto novadu ar sava novada labākajām dziesmām.
Novadus pārstāvēs sekojoši mūziķi: auglīgo Zemgali – šarmantā, samtainās balss īpašniece Samanta Tīna, krāšņo un lepno Vidzemi – dzīvespriecīgā un mūžam skanīgā Olga Rajecka. Dzintara Kurzemi – smukais un galantais Guntis Veits un zilo ezeru zemi Latgali – jestrie un ar dvēseli dziedošie Brāļi Puncuļi LNT šova “Dziedošās ģimenes 3″ uzvarētāji.”

“Koncerta ietvaros Jums būs iespēja dzirdēt mīļākās dziesmas, kuras novados skanējušas, skan un skanēs mūžīgi! Dziesmas, kuras tiek dziedātas ģimenē, draugu pulkā lielos un mazos svētkos. Dziesmas, kuras visi atpazīst un grib dziedāt līdzi. Koncertā Jums būs iespēja dzirdēt dziesmas no Imanta Kalniņa repertuāra Olgas Rajeckas izpildījumā – “Lai rausi, kam rausi”, “Rakstu Rakstus”, “Buramdziesmiņa” un citas. Gunta Veita karjeras spilgtākās dziesmas – “Lido”, “Tur aiz mākoņiem ir saule”, “Ziņģe par bailēm” un citas. Samanta Tīna izpildīs Raimonda Paula dziesmu “Kāds trakais mani uzgleznos”un “Prāta Vētras” kulta dziesmu “Mazā bilžu rāmītī” ar Imanta Ziedoņa vārdiem un citas dziesmas. Brāļi Puncuļi izpildīs latgaliešu dziesmas no sava repertāra – “Pie Dieviņa gari galdi”, “Tālu dzīvo mana mīļā”, “Auga, auga rūžeņa” un daudzs citas dziesmas.”

“Koncertā gaidīsim dažāda vecuma apmeklētājus, lielus un mazus, visus kuriem latviešu mūzika sagādā pozitīvas emocijas. Koncerta muzikālais pavadījums uzticēts pieredzes bagātajam un talantīgajam aranžētājam Artūram Palkevičam ar pavadošo grupu nepilnu divu stundu garumā.”