Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Spēle “Fītinghofu dzimtas noslēpums”

Jauniešu grupa, Jauno producentu apvienība, ir sagatavojusi helovīnu – funktierēšanas spēli “Fītinghofu dzimtas noslēpums”, kas norisināsies Alūksnes pils muižas parkā, izmantojot savus telefonus un aplikāciju Actionbound.
Spēles oficiālais laiks ir 30.oktobris plkst. 18.00-19.00, kurā ikviens tiek aicināts piepildīt Alūksnes pils muižas parku ar dažādiem mistiskiem, pasaku, filmu un klasiskiem tēliem, velkot Helovīnu maskas. Spēli varēs spēlēt arī sev ērtā laikā no 30.oktobra plkst.16.00 līdz 31.oktobra plkst. 24.00.

 

30.10. no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.00 parkā būs iespēja sastapt dažādus tēlus ar laterniņām, kas dalībniekiem par labiem nopelniem dalīs konfektes (šī ir iespēja mazākajiem dalībniekiem piedzīvot Helovīnu garu).

IESAKĀM PAŅEMT LĪDZI LUKTURĪTI!

Labākajiem balvas no atbalstītājiem: Alūksnes Bānīša stacija, Alūksnes muzejs, un Alūksnes Bērnu un jauniešu centra. Galvenā balva-dāvanu karte 5 personām uz detektīvspēli Bānīša stacijā!

Rezultāti tiks paziņoti 3.novembrī! UZVAR ĀTRĀKAIS UN PRECĪZĀKAIS!

Esi aktīvs savos soc.tīklos un dalies ar spēles gaitu, atzīmē IG @jaunieproducenti un @pa_galms un FB @pagalmsaluksne (MJIC Pa GALMS), kā arī Alūksne Bānīša staciju un Alūksnes muzeju.

Kā spēlēt?

Lejupielādē aplikāciju Actionbound.
Spied “SCAN CODE” un noskenē QR kodu no afišas.
Spied “Start bound”, kad esi gatavs startēt.
Pievieno komandas nosaukumu, kas vari būt tu pats vai kopā ar kādu ģimenes locekli. Ieteikums, katram komandas biedram jābūt citam vārdam, kā arī, ja dosies viens tev tik un tā būs jāievada divi vārdi, bet vari ievadīt, piemēram, Jānis un Jānis2. Jums visiem jāpiekrīt spēles noteikumiem “we agree”.
Pabeidzot spēli, spied “Start upload”, lai augšupielādētu savus uzņemtos foto, tam tev būs nepieciešams internets. 

loading