Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Ziemas noskaņu pastaiga Alūksnē

Aicinām ikvienu baudīt Alūksni kā eņģeļu pilsētu! 

Tie skaisti rotājas pie Alūksnes Jaunās pils un ap strūklakām, izveidojot eņģeļu parku, turpat līdzās arī- izrotātas arkas.

Jaunums šogad ir gandrīz četrus metrus augstais eņģelis Brūža un Pils  ielas krustojumā, kā arī eņģelis pie Alūksnes Tūrisma informācijas centra, Pils ielā 25A, kas ir izveidots kā interaktīva svētku rota. To ikviens var ne tikai aplūkot, bet arī saplūst ar to un sajusties par eņģeli. Katru eņģeli īpašu rada uz to vērstais apgaismojums.

Svētku noskaņu kā allaž papildina gaismu virtenēm rotātie koki Pils ielā, Miera ielas krustojums, krāšņi izgaismota Brūža iela, kas ved uz Alūksnes Kultūras centru, Skvērs pie Kultūras centra. 

 

Alūksne diennakts tumšajās stundās visa gada garumā pārvēršas par romantisku gaismas un krāsu piedzīvojumu. Un tieši ziemas laikā šis ir skaists papildinājums svētku rotājumam!

Izgaismots Slavas templis– granīta rotonda Tempļakalnā, Livonijas ordeņa Marienburgas (Alūksnes) viduslaiku pils Dienvidu tornis , Tempļakalna ielas gājēju tiltsJaunā pils, 18. gs. Agrīnā klasicisma stilā celtā Alūksnes Evaņģēliski  luteriskā baznīca7.Siguldas kājnieku piemineklis.

Saģērbieties silti, sagatavojiet karstos dzērienu un kopā ar ģimeni pavadiet laiku jaukās vakara pastaigās!

Lai skaists un svētīgs svētku laiks!

loading