Sākas gatavošanās akcijai “Atvērtās dienas laukos”, kas norisināsies 4.-5. maijā Latvijā un 11.-13. maijā Lietuvā.

Tiek aicināts ikviens lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šai akcijai un kopīgi popularizēt laukus un savus audzētos, ražotos produktus. Šī akcija jau kļuvusi par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Šogad “Atvērtās dienas laukos” notiks jau septīto reizi un šis būs otrais gads, kad akcija norisināsies gan Latvijā, gan Lietuvā.

Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs” aicina pieteikt savu dalību, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU un nosūtot to “Lauku ceļotājam” līdz š.g. 2. martam rakstot uz e-pastu: lauku@celotajs.lv.

Lielākās mārketinga aktivitātes plānotas: 1) akcijas karšu izplatīšana visās CircleK DUS un citviet; 2) sociālo tīklu kampaņa; 3) akcijas ieskaņas tirdziņš “Kalnciema ielas kvartālā”; 4) mediju brauciens, lai atspoguļotu akciju un tās saimniecības (jau šobrīd pieteikušies ~30 mediju pārstāvju).

Viena no mārketinga aktivitātēm – tirdziņš “Kalnciema ielas kvartālā” Rīgā 28. aprīlī.
Šeit tirgus norisinās katru sestdienu un guvis lielu apmeklētāju atsaucību un atbalstu. Tas vienkopus pulcē daudz un dažādu pārtikas produktu ražotāju un amatnieku. Aicinām 28. aprīlī lauku tūrisma uzņēmējus piedalīties tirgū kā tirgotājiem, lai popularizētu savu produkciju un akciju “Atvērtās dienas laukos”.
Tā ir lieliska iespēja uzņēmējiem satikties savā starpā, iepazīt jaunus cilvēkus un ķert iedvesmu biznesa attīstībā Kalnciema kvartāla tirgū.

Sīkāk par akcijas norisi vai piedāvājuma veidošanu var uzzināt sazinieties ar Annu no “Lauku ceļotāja” +371 29451717, anna@celotajs.lv.

Akcijas organizatori:
Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs” un Lietuvas Lauku tūrisma asociācija “Atostogos kaime”.

Akcija norisinās projekta “Lauksaimniecības tradīciju mantojums agro-tūrismā Latvijā un Lietuvā” (Agriheritage, LLI-65) ietvaros, ko finansē Eiropas Savienības Interreg Latvijas – Lietuvas programma 2014. – 2020. gadam no Eiropas Reģionālā attīstības fonda.