Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Aija Andrejeva 31. maijā Alūksnē

31.maijā 20.00 Alūksnes Kultūras centra stāvlaukumā notiks Aijas Andrejevas koncerts, kura apmeklētāji to baudīs, atrodoties savās automašīnās!

 
Alūksnes ezera krastā, vienā no Latvijas skaistākajiem auto stāvlaukumiem, izskanēs Aijas Andrejevas akustiskā koncertprogramma kopā ar Kasparu Ansonu (ģitāra) un Kasparu Kurdeko (perkusijas).
 
Pasākuma norises ilgums ~ 1 stunda
 

Svarīga informācija koncerta apmeklētājiem:

– Norises vieta – Alūksnes Kultūras centra stāvlaukums (Brūža iela 7, Alūksne)

– Norises laiks – Svētdiena, 31.maijs, koncerta sākums pulksten 20.00

 – Auto biļetes (viena iebraukšanas biļete vienai automašīnai) koncertam var iegādāties iepriekšpārdošanā Alūksnes Kultūras centrā (no 14.maija), visās “Biļešu paradīzes” kasēs vai internetā www.bilesuparadize.lv

 – Auto biļetes cena 20 eiro. Auto vietu skaits koncerta norises vietā ir ierobežots

– Katrā automašīnā drīkst atrasties tikai vienas mājsaimniecības pārstāvji

 – Koncerta teritorijā atļauta iebraukšana tikai vieglajām automašīnām

 – Auto biļete jāuzrāda iebraucot teritorijā

 – Koncerta norises laikā no automašīnām izkāpt nav atļauts.

 – Teritorijā nebūs izvietotas tirdzniecības vietas un labierīcības

 
 

Kārtību koncerta vietā nodrošinās Alūksnes pašvaldības policija, koncerta norises vietā tiks veikti visi valstī noteiktās ārkārtējās situācijas drošības pasākumi, ieskaitot Kultūras ministrijas izstrādātās vadlīnijas (sanitārais protokols).

 Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz jums attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi atbilstoši Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojuma Nr.103 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.12.apakšpunktam.

 
 

!Pasākums paredz noteiktus satiksmes ierobežojumus, ar kuriem autovadītājiem būs jārēķinās.

Satiksme būs slēgta Brūža ielā, posmā no Skolas ielas līdz Alūksnes Kultūras centram no pulksten 13:00 līdz pasākuma beigām; Dzirnavu ielā, posmā no Parka ielas līdz Brūža ielai no pulksten 17:00 līdz pasākuma beigām; Skolas ielā, posmā no Ojāra Vācieša ielas līdz Brūža ielai no pulksten 17:00 līdz pasākuma beigām, kas paredzētas ap pulksten 21:30.

Kājāmgājējiem Alūksnes Kultūras centra stāvlaukums un pļava iepretim tam būs slēgti no pulksten 18:00 līdz koncerta beigām.

Sabiedrisko kārtību nodrošinās pašvaldības policija.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret īslaicīgajām neērtībām pasākumu laikā. Priecāsimies un baudīsim svētkus kopā!

 

loading