Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Alūksnes kalendārs 2021. gadam

Kā ik gadu, Alūksnes Tūrisma informācijas centrā ir iespēja iegādāties sienas kalendārus 2021. gadam.  Šogad īpaša uzmanība tiek pievērsta daudzveidīgām niansēm un būtiskām detaļām, kuras izceļ Alūksnes unikalitāti un veido pilsētas koptēlu. Vadoties pēc motīva, ka skaistums ir niansēs, kalendārs aicina uz pilsētu lūkoties vērīgāk un atklāt daudz ko jaunu.

Kalendārs ir kopdarbs, kurā mūsu pilsētas daudzveidību fotogrāfijās iemūžinājuši: Alvits Grīvnieks, Sanita Spudiņa, Ainārs Cekuls, Rihards Rožkalns, Dmitrijs Kossovs, Linda Kļaviņa, Edīte Husare, Elīna Dambe, Linda Arāja.

 

Kalendāru, iepriekš piesakot pa tālruni +371 29130280 vai rakstot e-pastā [email protected],  iespējams izņemt Alūksnes Tūrisma informācijas centrā, Pils ielā 25A.

Cena – 2,60 EUR. Apmaksa tikai ar bankas karti.

 
Piedāvājam arī kalendāru piegādi ar “Omniva Latvija” starpniecību uz jebkuru vietu Latvijā, lai kalendārs spētu iepriecināt gan tos, kas kaut reizi ciemojušies Alūksnē, gan tos, kuriem Alūksne ir dzimtā pilsēta. 
Nepieciešamā informācija piesakoties: Vārds, uzvārds, telefona numurs, Jūsu tuvākā pakomāta adrese.

Aicinām iepriecināt savus draugus, ģimenes, kolēģus un sadarbības partnerus, pasniedzot kalendāru kā dāvanu! Kalendāra cena 2,60 eur.

 

loading