Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Alūksnes novada TIC piedalīsies ‘’Balttour 2020’’

Sajūti gadsimtu Alūksnē un iegūsti lieliskas balvas, ejot cauri kultūrvēsturei un jaunumiem! 

Sadarbojoties vairākus gadus pēc kārtas četriem Tūrisma informācijas centriem- Alūksnei, Apei, Smiltenei un Raunai, arī šogad 27. starptautiskā tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour 2020”, kas norisināsies izstāžu zālē “Ķīpsala”, Rīgā, no 31.janvāra līdz 2.februārim sevi pārstāvēsim kopīgā projektā “Vidzemes pieturvietas”.

Par Alūksni labprāt runā kā pa pilsētu, kura pēdējā desmitgadē strauji attīstījusies ar savu darbību un attīstību. Industriālais mantojums, apmeklētākie tūrisma objekti un aktualitātes- tas viss būs mūsu kopīgi izveidotajā “Vidzemes pieturvietu” stendā nr. B21 !

Alūksnes Tūrisma informācijas centra stendā uzzināsiet par gada nozīmīgākajiem pasākumiem novadā, jaunumiem Alūksnē- atjaunoto Dienvidu torni Livonijas ordeņa pilsdrupās, Gājēju taku, kas gar Pilssalu ir izveidota visā pilsdrupu garumā. Varam pavēstīt, ka jau šajā sezonā asāku sajūtu cienītājiem būs iespēja traukties pāri Alūksnes ezeram ar Gaisa trošu nobraucienu “Zip line”.

2020. gads Alūksnei ir īpašs, jo simtgadē vīts, kopš iegūtas pilsētas tiesības, līdz ar ko, arī Pilsētas svētki solās būs jaudīgi un pārsteigumiem pildīti!

Pērn Aizsargājamo ainavu apvidus “Veclaicene” tika nominēta kā uzvarētājs Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu konkursā “Veselības un labjūtes tūrisms 2019”. Izstāstīsim, kamdēļ šeit ir vērts atbraukt un pārliecināties, kā daba ar ierīkotajām takām, velo maršrutiem gar neskaitāmiem ezeriem, augstienēm un skatu torņu apmeklējums spēj palīdzēt atgūt mieru, harmoniju, un atslēgties no ikdienas stresa.

Uzgrieziet laimes ratu, pareizi atbildiet uz jautājumiem par Alūksni un Aizsargājamo ainavu apvidu ”Veclaicene” un ieprieciniet sevi ar balvām no Alūksnes novada uzņēmējiem, Alūksnes Bānīša stacijas, Alūksnes muzeja, Tūrisma informācijas centra un                                Dabas mājām Veclaicenē!

Sajūti gadsimtu Alūksnē!

Foto: Evita Aploka, Alvits Grīvnieks, Māris Šļivka, Alūksnes muzeja arhīvs.

Aicinām   Izstāde-gadatirgus Balttour 2020 piedalīties Alūksnes, Apes, Smiltenes un Raunas novadu tūrisma uzņēmējus!

Nodrošināsim iespēju tūrisma uzņēmējiem prezentēt savu tūrisma piedāvājumu Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes kopīgajā stendā Vidzemes pieturvietas.

Katrā izstādes dienā būs iespējams piedalīties četriem tūrisma uzņēmējiem, diviem izstādes norises dienas pirmajā daļā, diviem dienas otrajā daļā.

Dalībnieku un vietu skaits ierobežots! Pieteikšanās dalībai izstādē zvanot Smiltenes novada TIC uz +371 29395200 līdz 17. janvārim.

 

Piedāvājam iespēju piedalīties arī Vidzemes pieturvietas stendā starptautiskajā tūrisma izstādē “Tourest 2020”, kas norisināsies no 7. līdz 9. februārim, Tallinā. Interesentiem lūgums sazināties ar Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra vadītāju Modri Apsīti, zvanot uz +371 26584237.

loading