SVĒTKU PROGRAMMA:

Ceturtdiena, 2. augusts

Lielā Ezera ielas skvērā

19.00 Vides objekta “Alūksne Latvijas virsotnē” svinīga atklāšana

 

Piektdiena, 3. augusts

SVINĪBAS VAR SĀKTIES!

Pilssalas estrādē

21.00 Svētku atklāšana
Intara BUSUĻA un Abonementa orķestra koncerts “AR MUMS”
Biļetes Alūksnes Kultūras centra un SIA “Biļešu paradīze” kasēs no 10,00 EUR
Biļetes jau iegādājamas ŠEIT

Pie Alūksnes Jaunās pils

22.00-03.00 Svētku svinības un balle pils dārzā
Brāļi Auzāni ar grupu un DJ
Ieeja bez maksas

 

Sestdiena, 4. augusts

SVINAM DZĪVI!

Pie Alūksnes Jaunās pils

9.00 Amatnieku, mājražotāju, mākslas darbu tirgus “Radošais dārzs”
9.00 Alūksnes novada amatnieku, mājražotāju svētki “Radīts Alūksnē”
11.00 Novada bērnu kolektīvu, solistu koncerts “Manai pilsētai”
11.30 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestra melodijas un defilē programma
12.00 Jaundzimušo alūksniešu sveikšana
Putu ballīte
13.00 Gardo Zupu festivāls “Alūksnes smeķis!” ar degustāciju un konkursu
Nolikums www.aluksne.lv
13.00 Dienas koncertā “Kas augstāk, tas Alūksnē” dzied un dejo novada radošie kolektīvi
14.00 Koncerts un sadziedāšanās kopā ar grupu “Gunārs un Zane”
14.00 Grāmatas “Alsviķu Ķemera (Strautiņu) skola 1868 -2018” atvēršanas svētki

Alūksnes muzejā

9.00-17.00 “100 vēsturiski mirkļi Alūksnē” (1. stāva forte piano istabā)
12.00 Zigrīdas Ilenānes jubilejas gleznu izstādes “Vēlreiz” atklāšana

Alūksnes ielās un administratīvās ēkas laukumā

13.00 Ziemeļlatgale RETRO 12
Ekspedīcija MARIENHAUZENA – MARIENBURGA ar dažāda vecuma un marku mopēdiem, braucamrīku goda aplis, spēkratu apskate

Ojāra Vācieša ielas stāvlaukumā

11.00 Padomu un prezentācijas telts automīļiem “No diskiem līdz lukturiem”

Pilssalas teritorijā, Pilssalas stadionā

No 11.00 Sporta svētki:
GHETTO GAMES sacensības ielu basketbolā
Kluba “Spēka pasaule” aktivitātes
Apvidus loka šaušana
Pludmales volejbola turnīrs „Satiec draugu”
Alūksnes ielu vingrotāju paraugdemonstrējumi
Futbola soda sitienu konkurss

Pilssalas estrāde

21.00 Koncerts “ Augstāk par zemi”
Šova “X faktors” uzvarētājs Arturs Gruzdiņš un grupa “Refleksija”
DONS
23.00 Uguņošana
23.00-04.00 Svētku svinības un balle
Grupa “Mākoņstūmēji” un DJ
Ieeja bez maksas

P/A “ALJA” teritorijā

23.00-04.00 Diskomaratons
DJ Ex da Bass

Visas dienas garumā Zemessardzes 31. Kājnieku bataljona tehnikas, ieroču un ekipējuma izstāde, Alūksnes un Apes novada fonda aktivitātes, Miss Dimanta foto 2018, piepūšamās atrakcijas, velokarti, radošās darbnīcas, atrakcija “Katapulta”, prezentāciju teltis u.c.
Ieeja bez maksas

Svētdiena, 5. augusts

SVINĪBU NOSLĒGUMS

11.00 Kapusvētki Alūksnes Lielajos kapos, ekumēniskais aizlūgums
12.00 Kapusvētki Alūksnes Mazajos kapos

Tempļakalnā

13.00 Svētku noslēgums un koncerts “217 metri virs jūras”
Grupa “Rumbas kvartets”
Ieeja bez maksas

Biļetes: www.bilesuparadize.lv