Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

ČETRU NEDĒĻU GARUMĀ IR LIELISKA IESPĒJA ALŪKSNES BĀNĪŠA STACIJU ATKLĀT, IERAUDZĪT UN IZZINĀT NEIERASTĀK, BAUDOT KINO VAI PIEDALOTIES KOKTEIĻU MEISTARKLASĒ!

APRĪĻA TREŠDIENU VĒLIE VAKARI ALŪKSNES BĀNĪŠA STACIJĀ

3., 10., 17., un 24. aprīlī Alūksnes Bānīša stacijā akcija “Aprīļa trešdienu vēlie vakari” – stacijas ekspozīciju būs iespēja apmeklēt līdz pulksten 20.00.

Akcijas laikā apaļās stundās 18.00 un 19.00 tiks demonstrētas dokumentālas filmas par dzelzceļa vēsturi un notikumiem Alūksnes rajonā.

  1. un 17. aprīlī būs skatāmas filmas no kinohronikām “Padomju Latvija”, “Sporta apskats” un “Pionieris” (20 min).

Savukārt 10. un 24. aprīli būs dokumentāla filmu programma (30 min) par dzelzceļa vēsturi, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas dzelzceļa vēstures muzeju.

Ieejas maksa: pieaugušajiem – 3,00 EUR, skolēniem, studentiem, senioriem – 1,00 EUR, bērniem līdz 6 gadu vecumam – bez maksas.

 

SESTDIEN BĀRMENIS  RŪDOLFS MILZARĀJS AICINA UZ PAVASARA KOKTEIĻU MEISTARKLASI 

Gaidīsim Jūs 6. aprīlī no 17.00 līdz 20.00, kad bārmeņi kopā ar meistarklases dalībniekiem pagatavos pavasara kokteili un īpašus uzlējumus.

Būs iespēja uzzināt jaunākās tendences, saņemt padomus, kā ar vienkāršām lietām padarīt skaistāku ikdienas vai svētku galdu.

Rūdolfs Milzarājs, kurš ikdienā sastopams populārajā Rīgas bārā “Herbārijs” – pērn uzvarēja Baltijas bārmeņu sacensībās un ieguva galveno balvu – braucienu uz Kentuki Four Roses burbona ražotni. Iepriekš viņu varēja sastapt tādās rīdzinieku iemīļotās vietās, kā Piens un Pagalms. Bārmenis ar kolēģi padalīsies ar idejām un pastāstīs, kā varam profesionāļu zināšanas izmantot un pielietot ikdienā.

Jāņem vērā, ka meistarklasē vietu skaits ierobežots – 30 personas, bet vēl ir iespēja pieteikties! Dalības maksa 15,00 EUR

Pieteikšanās pa tālr. +371 25669604 vai sūtot e-pastu uz stacija@aluksne.lv – ar norādi pieteikšanās 6.aprīļa kokteiļu meistarklasei.

loading