Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

“Daba un rotas” Alūksnes muzejā

Alūksnes muzejs ir atsācis uzņemt apmeklētājus!  Laipni aicināti apskatīt muzeja pastāvīgās ekspozīcijas un mainīgās izstādes! Kā jaunums Alūksnes muzejā līdz 2020. gada 31. augustam skatāma rotu mākslinieka Aiga Audera  (1960- 2019) jubilejas piemiņas izstāde “Daba un rotas”.

 

Līdzīgi kā jūgendstila periodā, arī mūsdienās ir mākslinieki, kuri rotaslietās vēlas satvert dabas daudzveidīgo skaistumu. Aigis Auders radošu iedvesmu guvis gan ierastās, gan neparastās dabas formās un faktūrās. Par mākslinieka rotām tapuši dažādās kompozīcijās savienoti dabas elementi – smalku sakņu vijumi, jūras nogludināti priekšmeti, meža veltes un dabas veidojumi, ko akcentē Latvijas dārgakmens – dzintars.

 

Maksa par mainīgo izstāžu apmeklējumu- 1,50 EUR, visa muzeja apmeklējums: pieaugušajiem 6,00 EUR, pensionāriem, skolēniem un studentiem 4,50 EUR.

Lai muzeja apmeklējums būtu drošs gan muzeja viesiem, gan darbiniekiem, tiek ievērots muzeju nozarei izstrādātais sanitārais protokols. Apmeklētājiem orientēties jaunajos apstākļos palīdz muzeja darbinieki un vienota dizaina norādes, kas izstrādātas Latvijas muzeju kopīgi īstenotajai kampaņai #TiekamiesTagad.

Uz tikšanos Alūksnes muzejā! Sīkāka informācija par muzeju skatāma šeit. 

loading