Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Disku golfa laukums

Alūksnes disku golfa laukums izveidots sporta centra “Mežinieki” teritorijā. Tā izbūvēšana noslēdzās 2017.gada rudenī. Laukums no Alūksnes centra ir tikai 2 kilometru attālumā un tas viegli sasniedzams ar visdažādākajiem transporta līdzekļiem.

Visa “Mežinieku” teritorija atrodas simtgadīgu koku parkveida mežā. Tā ir ar izteiktu reljefu, purviņiem, labi izveidotu taku un asfaltētu celiņu tīklu gandrīz 5km garumā. Disku golfa laukumu ierīkošana sporta centra teritorijā dod iespēju arī golferiem izmantot tur jau esošo sporta infrastruktūru kā vasarā, tā ziemā. Tā vasaras mēnešos asfaltētā trase piemērota rollerslēpošanai, skriešanai, MTB riteņbraukšanai vai vienkārši pastaigām pa mežu. Ziemas laikā piemērotos apstākļos pieejamas dažādas grūtības slēpošanas trases vairāku kilometru garumā, kā arī 3km trase ar mākslīgo apgaismojumu.

Disku golfa laukumā atrodas deviņi disku ķērājgrozi. Tie izvietoti teritorijā tā, lai saglabātos tur esošās dabas vērtības, kā arī, lai nodrošinātu racionālu un ērtu spēles baudīšanu gan iesācējiem, gan lietpratējiem. Spēlētājiem ir pieejams ērts un plašs auto stāvlaukums, ir iespēja ģērbtuvē atstāt drēbes, izmantojot slēdzamus skapīšus, tāpat ērti pieejams turpat blakus esošais viesu nams, kurā pieejami viesnīcas pakalpojumi un sanitārie mezgli.

Atvērt/lejupielādēt disku golfa laukuma plānu vari šeit.

Disku golfa šķīvīšus bez maksas iespējams dabūt Alūksnes Tūrisma informācijas centrā. Meklē kontaktus šeit.

loading