Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Alūksnei 100 “Sajūti gadsimtu Alūksnē”!

Nākamais gads Alūksnei būs īpašs – 2. janvārī mūsu mīļajai pilsētai apritēs 100 gadi kopš tā ieguvusi pilsētas tiesības. Tādēļ aicinām ikvienu nākamajā gadā svētkus svinēt kopā ar savu dzimto pilsētu!

Alūksnes dzimšanas dienas svinību programma.

Sv. Bonifācija Romas katoļu baznīcā

Pulksten 16.00   Ekumēniskais Dievkalpojums – aizlūgums par Alūksni.

Pēc dievkalpojuma visi dievnami pilsētā sasauksies zvanu skaņās, ieskandinot Alūksnes simtgades svētkus.

Alūksnes Kultūras centrā

Pulksten 18.00  Janas Rāgas fotogrāfiju izstādes “Manai pilsētai 100. Starp mirkļiem un vietām vienā telpā” atklāšana, kas īpaši veltīta Alūksnes simtgadei.

 Alūksnes svētku kūku parāde, kur Kultūras centra foajē varēs piedalīties ikviens svētku apmeklētājs.

Atsaucīgi cilvēki, iestādes, organizācijas un uzņēmumi būs sarūpējuši Alūksnes dzimšanas dienas svētku kūkas, ar ko varēs cienāties visi pasākuma dalībnieki.Svētku organizatori pateicas visiem, kas jau atsaukušies aicinājumam, un aicina arī citus labvēļus, kas vēlētos papildināt svētku kūku parādi ar savu kūku, pieteikties Alūksnes novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļā pa tālruni 26335234 vai e-pastu sanita.eglite@aluksne.lv vai valda.zeltina@aluksne.lv.

Pulksten 19.00 dzimšanas dienas koncertā “Veltījums savai pilsētai” klausītājus priecēs mūziķi, kuru dzimtā puse ir Alūksne, amatierkolektīvi, jaunie Alūksnes mūziķi.

Pēc koncerta – svētku tosts, jubilejas svinēšana, cienāšanās ar kūkām.

Videofilmas un fotogrāfijas par Alūksni no Alūksnes muzeja krājuma.

 

Bezmaksas ielūgumi, kas bija saņemami Alūksnes Kultūras centra kasē, diemžēl vairs nav pieejami.

 

Kopā aizsāksim jaunu tradīciju!  Alūksnes dzimšanas dienā, 2. janvārī, kā arī augustā, Alūksnes pilsētas svētku laikā, pie savām mājām, organizāciju un uzņēmumu ēkām pacelsim Alūksnes pilsētas karogu, vai rotāsim ar to iekštelpas! 

    Būsim vienoti un kopā svinēsim mūsu Alūksnes gadsimta svētkus!

 
loading