Alūksnes novada īpašā ēdienkarte

Profidroļu zupa Gustiņā (Medium)Alūksnes tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar vairākiem novada ēdināšanas uzņēmumiem jau 2.sezonu piedāvā īpašo novada ēdienkarti.

Piedāvājumam ir atsaukušās vairākas kafejnīcas un atpūtas vietas, ēdienkartēs iekļaujot dažādus ēdienus. Piemēram, kafejnīca “Ābols” piedāvā vistas filejas veltnīti „Bānītis”, karbonādi malēniešu gaumē, buljonu ar profitroļiem, un pat saldo kārtojumu ar profitroļiem.

Dažādus ēdienus ar izteikti malēniskiem nosaukumiem kā, piemēram, pontags ar čirikīm, laupītu un reivētu kartupeļu blefiņi, buberts ar klukvu un citi, varēsiet izbaudīt kafejnīcā „Gustiņš”, bet kafejnīca „Pajumte” ir sagatavojusi piedāvājumu, tajā iekļaujot karstos salātus „Tempļa kalns”, pamatēdienu „101 pakāpiens līdz baudas mirklim” un krēmu „Marienburgas ezera salas”.

Viesojoties lauku tūrisma un atpūtas centrā “Jaunsētas” Katrīnkrogā, varēsiet nogaršot arī visu pusdienu komplektu malēniešu gaumē.Tempļa kalns

Par īpašu piedāvājumu ir parūpējies arī atpūtas centra „Jolanta” kolektīvs, kur varēsiet baudīt gan salātus „Katrīnas untums”, krēmzupu „Cepurīte”, pankūkas „Launags pie Pils strūklakām”, „Barona Aleksandra pusdienas”, desertu „Templītis”.

Ēdienu nosaukumi tapuši, izvēloties Alūksnes novadam raksturīgu objektu un personu vārdus. Piemēram, vairāki ēdināšanas uzņēmumi piedāvā mūspusei raksturīgos profitroļu ēdienus, ļauj priecāties par malēniski savdabīgi skanošajiem maltīšu nosaukumiem un akcentē mūsu puses vēsturiskos objektus, notikumus un izcilās personības.

Lai izbaudītu īpašās ēdienkartes piedāvājumu un uzzinātu, kādas garšas slēpj ēdienu nosaukumi, jādodas uz:

Savukārt kūku veikalā „Kārumiņš” (Lielā Ezera ielā 5 un t/c Maxima telpās Pils ielā 9b, Alūksnē) meklējiet iecienīto torti „Diena un nakts” un citus Alūksnes puses našķus.

Lasīts reizes
loading