Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Aktīvās atpūtas iespējas ziemā Alūksnes pusē

Aktīvās atpūtas iespējas ziemā Alūksnes pusē

Aktīvās atpūtas iespējas ziemā Alūksnes pusēGan alūksniešiem, gan viesiem joprojām ir spēkā dažādi piedāvājumi:

1. Ziemas sporta centrs “Mežinieki” Jaunalūksnes pagastā

Slēpošanai pieejamas dažādas grūtības trases 1, 3 un 4 km garumā. Katru otrdienu, trešdienu un ceturtdienu no krēslas iestāšanās līdz pulksten 20.00 3km garā trases aplī ir mākslīgais apgaismojums. Centrā ir iespējams izmantot siltas telpas ar individuāliem drēbju skapīšiem. Trase pieejama apmeklētājiem ar savu personīgo inventāru! Par slēpošanas iespējām informācija iegūstama pa tālr.26457571.

 

2. Ledus laukums pie Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas

Ledus laukums gaida gan slidošanas cienītājus, gan hokeja spēlētājus. Darba dienās tas tiek izmantots ģimnāzijas audzēkņu sporta nodarbībām, hokeja cienītāji pulcējas otrdienu, ceturtdienu vakaros un sestdienās no pulksten 13.00-14.00, bet pārējā laikā uz to var doties slidot gribētāji. Slidotava ir pieejama apmeklētājiem, laikā, kad ir labvēlīgi laika apstākļi ledus nodrošināšanai laukumā. Par slidotavas pieejamību un ledus stāvokli ieteicams sazināties pa tālr.22018202. Slidotava pieejama apmeklētājiem ar savu personīgo inventāru!

 

3. Ķauķu kalns Ziemera pagastā

Ziemas kalnu slēpošanas cienītāji brīvdienās var doties uz Ķauķu kalnu, kur sagatavota trase dienvidu nogāzē. Darbojas 1 pacēlājs (8,00 EUR/diena; 6,00 EUR/2h), iespējams izīrēt gan slēpes, gan dēļus. Mainoties laika apstākļiem, pirms došanās turp, vienmēr gan nepieciešams iepriekš piezvanīt pa tālr.29167918. Darba dienās piemērotos laika apstākļos slēpošana iespējama, iepriekš vienojoties.
4. Alūksnes ezers

Savukārt vilinošais Alūksnes ezera plašums piedāvā plašas iespējas zemledus makšķerniekiem. Informācija: http://www.aluksnesezers.lv/lv/page/10

Izbaudi ziemas priekus Alūksnē un novadā!

loading