Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Fotokonkurss “Zelta rudens pērles Alūksnē un novadā”

Fotokonkurss “Zelta rudens pērles Alūksnē un novadā”

Zelta rudens ir klāt!

Arī tu noteikti esi nofotografējis krāsainas lapas, parku, skatu torņu ainavas un Alūksnes ezera krāšņo atspulgu mirdzumu.

Padalies ar bildēm un piedalies konkursā.

Konkursa noteikumi:
1. Fotogrāfijas iesniedzējam obligāti ir jābūt fotogrāfijas autoram.
2. Fotogrāfijām ir jābūt uzņemtām 2018.gada rudenī.
3. Fotogrāfijām jābūt labā kvalitātē, var būt uzņemta ar jebkādu fotokameru (digitālo, analogo) vai elektronisko iekārtu ar fotografēšanas funkciju.
4. Fotogrāfijas jāiesniedz līdz 15.10.2017. plkst. 23:59, nosūtot uz e-pasta adresi: tic@aluksne.lv ar tematu “Zelta rudens pērles Alūksnē un novadā” un e-pastā norādītu autora vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju.
5. Iesniedzot fotogrāfijas, autors tās bez atlīdzības nodod Alūksnes Tūrisma informācijas centra īpašumā, kas patur tiesības iesniegto/-ās fotogrāfiju/-as izmantot savām vajadzībām. Alūksnes Tūrisma informācijas centrs apņemas nodrošināt iesūtīto fotogrāfiju autoru autortiesību aizsardzību, publicējot fotogrāfijas, norādot autora vārdu, uzvārdu.
6. Viens autors drīkst iesūtīt ne vairāk kā trīs fotogrāfijas.
7. Konkursā jāiesniedz paša radīta fotogrāfija, kurā redzamas rudens ainavas, tūrisma objekti vai cilvēku emocijas baudot rudeni Alūksnē un novadā

Konkursa vērtēšana:
1. Visas konkursam iesūtītās bildes tiks vērtētas publiskajā balsojumā Alūksnes Tūrisma informācijas centra Facebook lapā no 16.-20.10.2018
2. Visas iesūtītās bildes piedalīsies arī loterijā.

Uzvarētāju paziņošana un balvas:
1. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti interneta vietnē www.visitaluksne.lv un Alūksnes Tūrisma informācijas centra Facebook lapā 22.10.2018.
2. Trīs labāko bilžu autori, kas iegūs visvairāk “LIKE” Facebook lapā iegūs lietussargu ar Alūksne logo.
3. Savukārt, trīs laimīgie izlozē iegūs pārsteiguma balvas no Alūksnes Tūrisma informācijas centra.

 

Noķer zelta mirkļus Alūksnē!

loading