Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Alūksnes kalendārs 2019.gadam

No 15.novembra Alūksnes Tūrisma informācijas centrā Pils ielā 25A būs iespēja apskatīt un iegādāties Alūksnes sienas kalendāru 2019.gadam “Naksnīgā Alūksne”.

No 16.novembra varēs iegādāties arī kalendāru “Alūksnes ezera valdzinājums”.

Alūksnes Pilssalas promenādes grācija un skaistums ar Alūksnes Jaunās pils majestātiskumu spilgti izceļas nakts gaismās. Ak šīs gaismu un ūdens spēles, kas atspoguļojas strūklakās. Tempļakalna ielas Gājēju tilts ietērpies romantiskās nakts gaismās, kas vilina doties romantiskās pastaigās. Šie ir tikai daži piemēri, kā kalendāra fotogrāfiju autori ierauga Alūksni naktī.

Alūksnes ezera valdzinājums spēj aizraut ar ziemas spelgoni uz ezera vai emocijām bagātu pēcpusdienu ar draugiem uz ledus. Krāsaino rudens lapu virpulī ezera atspulgi kļūst vēl krāšņāki. Alūksnes ezers ir mierpilna atpūtas vieta atpūtniekiem vasarā, kas attēlots Alūksnes ezera ainavās visa gada garumā!

Kalendāru tapšanā pateicamies par sadarbību fotogrāfiem: Alvitam Grīvniekam, Mārim Šļivkam, Mārim Pehlakam, Lindai Arājai, Ivaram Vīksnam, Normundam Ķauķim, un Linardam Luikam.

Abos kalendāros ir publicēti arī nozīmīgākie 2019.gada notikumi Latvijā un Alūksnes novadā. Sienas kalendāra “Naksnīgā Alūksne” cena – 2,60 EUR, bet Alūksnes ezera kalendāra  cena – 2,30 EUR.

Alūksnes sienas kalendāri 2019.gadam būs izdoti ierobežotā daudzumā.

 

Informāciju sagatavoja:

Vita Rence

loading