Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

LIELDIENU NAKTS PĀRGĀJIENS ALŪKSNĒ – PAPILDINĀTS AR GALERIJU

Alūksnes Tūrisma informācijas centrs naktī no 31. marta uz 1. aprīli aicina doties nakts pārgājienā un kopīgi iesākt pavasari, pavadot Lieldienu brīvdienas aktīvi un netradicionāli. Tā ir iespēja parādīt pilsētas viesiem un atgādināt vietējiem iedzīvotājiem par Alūksnes skaistākajiem apskates objektiem, īpaši tiem, kuri tumsā ir izgaismoti.
Pārgājiena laikā paredzēts apskatīt izgaismotos Slavas templi un tiltus, apskatīt pilsdrupas. Tālāk maršruts vedīs caur muižas parku – gar Alūksnes jauno pili un parkā esošajām mazās arhitektūras formām. Pēc tā dalībniekiem būs iespēja apskatīt pagājušā gada nogalē izgaismoto pieminekli 7. Siguldas kājnieku pulka karavīriem.
Ejot gar “Malēniešu figūrām” ezera krastā un vēsturiskajām ēkām Kolberģī un Lāzberģī, grupai būs iespēja uzzināt par Alūksnes novadu, par ko rūpēsies Alūksnes Tūrisma informācijas centra darbinieki, uzdodot jautājums visa pārgājiena garumā. Savukārt peldvietā “Šūpalas” paredzēta garāka atpūtas pauze ar ugunskuru.
Pārgājiena otrajā daļā dalībniekiem būs jānonāk līdz dižkokam – Melluma priedei, kas ir 8. lielākā Latvijā. Noslēgumā būs kopīga pirtī iešana ezera krastā un saullēkta sagaidīšana Tempļa kalna parkā esošajā 30 metru augstajā skatu tornī.

Pulcēšanās pārgājienam 31. marta vakarā notiks pie Alūksnes Tūrisma informācijas centra pulksten 22:00. Pārgājienam aicināti pievienoties aktīvie Alūksnes iedzīvotāji un viesi jebkurā vecumā. Tāpat arī paredzam, ka mums pievienosies Alūksnes zemessargi, kas pastāstīs par to, kas jāievēro pārgājiena laikā.
Dalībnieku ievērībai – dalība pasākumā ir bez maksas vai ziedojumu formā kādai no Alūksnes bezpeļņas organizācijām, bet tie, kuri vēlēsies iet pirtī kopīgi nosegs izmaksas.

Ja vēlies pievienoties jautrajam pārgājienam, vēlams iepriekš pieteikties: http://ej.uz/naktspargajiens2018

Alūksne pārgājiens lieldienu

loading