Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Lielisks vasaras piedāvājums sporta entuziastiem!

18. jūnijā no plkst. 16:30- 19:00 Alūksnes ezera ZA “Šūpalās ” norisināsies orientēšanās seriāla “Horizonts” 11. kārta.

Aktīvākie un erudītākie kluba biedri nav ļāvuši šīm sacensībām pazust un visus gadus ir čakli darbojušies, lai saglabātu un jau 35.sezonu tiek organizētu populāro orientēšanās sacensību seriālu „HORIZONTS”!  Papildus informācija – ŠET!

 

 

 

22. jūnijā Alūksnē Pilssalas un atpūtas kompleksa “Jaunsētas” volejbola laukumos aicina ikvienu pludmales volejbola spēles cienītāju uz Alūksni, lai šogad, tieši pirms Līgo dienas, dažādās vecuma grupās sacenstos par organizatoru dāvāto KATRĪNAS KAUSU. Sacensības šogad kuplinās muzikāli izklaidējoša programma, kā arī sacensību vietās darbosies dažādas bufetes. Sīkāku informāciju skatīt –  ŠEIT!

 

 

22. jūnijā Zeltiņu “Alpos” nakts skrējiens “Alpu pļavas”- atklātā  krosa skriešanas seriāla “Mizojam, ka prieks” septītās sezonas 2.posms.4 posmi, 4 stāsti Zeltiņos, 4 sacīkstes ar sevi.

Reģistrēšanās plkst. 20:30 – 21.15,sacensību starts pulksten 22:00.Papildus  informācija skatāma-ŠEIT!

 

 

23. jūnijā Ilzenē pie SKIM centra „Dailes” jau no plkst. 10:30, kad sākas reģistrācija, uz “Līkločiem papardēs” tiek aicināti velobraucēji un velosporta atbalstītāji, lai kopā veidotu un veicinātu tautas spora un riteņbraukšanas attīstību, popularizētu veselīgu dzīvesveidu, kā arī noteiktu ātrākos velobraucējus! 

Pasākumu organizē Ilzenes pagasta pārvalde sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, Alūksnes pilsētas riteņbraukšanas klubu ,,VELO’’, SKIM centru „Dailes”  un vietējiem velosporta entuziastiem. Sīkāku informāciju skatīt – ŠEIT!

 

 

No 28. līdz 30. jūnijam Alūksnes novadā vasaras centrālais notikums Latvijas orientēšanās dzīvē viennozīmīgi ir “KĀPA 2019”, kas ir lielākie orientēšanās svētki Baltijā, un šogad tie risināsies jau 33. reizi. Jau ceturto reizi Alūksnes novads  kļūs par to mājvietu, kur par uzvaru sacentīsies ap 2000 sportistu no vairāk nekā 10 valstīm. Sīkāku informāciju skatīt – ŠEIT.

 

 

6.jūlijā Alūksnes Pilssalas estrādē, kur būs starts un finišs, norisināsies Taku skrējienu seriāla “Stirnu buks 2019″ posms. Seriāla mērķis ir taku skrējienu dalībniekus ievest izcili ainaviskās Latvijas mežu takās – apvidū, kur cilvēks kļūst labāks, draudzīgāks, sirsnīgāks un atvērtāks, kā arī popularizēt veselīgu un sportisku dzīvesveidu. Ar “Stirnu buka” nolikumu un papildus informāciju var iepazīties – ŠEIT.

Atskatu uz “Stirnu buka”izaicinājumu iespējams apskatīt – šeit!

 

13. un 14. jūlijā Alūksnes ezerā  jau par ikgadēju pasākumu ir kļuvušas Starptautiskās ūdens motosporta sacensības.Tajās norisināsies cīņa par uzvarām Pasaules čempionāts ūdens motosportā jauniešiem GT15 ātrumlaivu klasē, kā arī Latvijas čempionāta kārtējais posms dažādās laivu klasēs. Šajās dienās alūksniešus un pilsētas viesus aicinām kļūt par šo sacensību līdzjutējiem un atbalstīt sportistus. Sacensības varēs apmeklēt bez maksas. Papildus informāciju skatīt – ŠEIT.

 

 

27. jūlijā Ilzenē Apvidus šķēršļu skrējienā „Stipro skrējiens Ilzenē 2019” tiek aicināts un gaidīts ikviens aktīva dzīvesveida cienītājs, kurš sasniedzis 8 gadu vecumu, iesaistīties fiziskajās aktivitātes un pārbaudīt sava gribasspēka un fizisko spēju robežu! Skrējiena nolikumu skatīt – ŠEIT. 

 

Uz tikšanos Alūksnē! 

loading