Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Noslēgusies tūrisma akcija “Apceļo Vidzemes šosejas pieturas”

Otro gadu pēc kārtas norisinājās akcija “Apceļo Vidzemes šosejas pieturas”. Šogad piedalīties ar savām fotogrāfijām bija iespējams no 1. maija līdz 1. oktobrim. Akciju rīkoja Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes novadu tūrisma informācijas centri, sadarbojoties ar novada tūrisma uzņēmējiem un objektu apsaimniekotājiem. Šajā laika periodā ikviens Latvijas iedzīvotājs, Latvijas apceļotājs varēja piedalīties akcijā iepazīstoties ar akcijas objektiem, kuri katrā novadā bija trīs un uzņemot fotogrāfijas pie tiem, publicējot tās savā privātajā facebook.com kontā, padarot to publiski pieejamu un papildus pievienojot tēmturi #vidzemespieturas. 6. oktobrī tika paziņotas šī gada akcijas labākās fotogrāfijas un to autori, kuri tika pie dažādām organizatoru sagādātajām balvām.
Ar video starpniecību akcijas organizatori paziņoja laimīgos balvu ieguvējus trīs dažādās pozīcijās. Pirmā, facebook.com lietotāju simpātija, kuru saņēma tās fotogrāfijas autors, kura foto ieguva visvairāk “patīk” atzīmes sociālajā tīklā. Otrā, trīs pārsteiguma balvu ieguvēji, kuri tika izlozēti ar izlozes veikšanas programmu. Trešā, trīs labākās šī gada akcijas fotogrāfijas, kuras izvēlējās sadarbības projekta “Vidzemes šosejas pieturas” akcijas organizatori – tūrisma centru darbinieki.
2018. gada akcijā piedalījās 93 fotogrāfijas, kas bija nedaudz mazāk kā 2017. gadā. Taču, pēc organizatoru teiktā, izvēlēties akcijas uzvarētājus nebūt nebija vieglāk kā iepriekšējā gadā.
Facebook.com lietotāju simpātijas balvu ieguva Māris Šļivka ar Alūksnes Pilssalas promenādes nakts fotogrāfiju, kura sociālajā tīklā kopumā saņēma 115 “patīk” atzīmes. Māris balvā ieguva Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes mājražotāju un amatnieku produkcijas dāvanu.
Trīs pārsteiguma balvas – Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes novadu tūrisma informācijas centru sarūpētās dāvanu kartes un citus labumus ieguva – Solvita Daneviča ar fotogrāfiju no Alūksnes skatu torņa augšas, Mārīte Maksteniece ar fotogrāfiju no atpūtas kompleksa “Trīssaliņas” Smiltenes novadā un Valdis Bērziņš ar fotogrāfiju no Sikšņu slēguma Apes novadā.
Un visbeidzot, tika noskaidrotas trīs labākās fotogrāfijas un to autori, kuri balvās saņēma ceļošanai tik ļoti noderīgus, praktiskus un savai iegūtajai vietai, atbilstoša lieluma ceļojuma koferus ar “Vidzemes Šosejas pieturas” dizainu. 3. vietu un mazākā izmēra koferi ieguva Egons Kļaviņš ar fotogrāfiju pie Raunas Staburaga. 2. vietu un vidējā izmēra ceļojuma koferi ieguva Solvita Kivleniece-Šļivka ar fotogrāfiju no VŠP un Mellenes ar pienu organizētā tūrisma rallija, foto uzņemts pie Raunas Brīvības pieminekļa. Godpilno, 1. vietu pēc vienbalsīga organizatoru balsojuma, ieguva Māris Šļivka ar Alūksnes Pilssalas promenādes nakts fotogrāfiju.
Akcijas organizatori sveic šī gada akcijas “Apceļo Vidzemes šosejas pieturas” laimīgos balvu ieguvējus, kā arī saka lielu paldies visiem, kuri piedalījās. Šī gada uzvarētāji balvas var saņemt līdz šī gada 6. decembrim iepriekš sazinoties ar kādu no tūrisma informācijas centriem.
Seko līdzi jaunumiem, ko piedāvā “Vidzemes šosejas pieturas” un varbūt jau nākamgad apceļojot Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes novadus būs jauna iespēja iegūt kādu lielisku pārsteigumu!
“Vidzemes šosejas pieturas” ir sadarbības projekts, kurš izveidots starp Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes novadu pašvaldībām. Sadarbības projekta mērķis ir piedāvāt kopīgu tūrisma piedāvājumu, lai iepazīstinātu ar saviem tūrisma apskates objektiem un tūrisma uzņēmējiem. Tūrisma akciju „Apceļo Vidzemes šosejas pieturas’’ organizēja Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes novadu tūrisma informācijas centri, sadarbojoties ar novada tūrisma uzņēmējiem, objektu apsaimniekotājiem. Akcijas mērķis ir ieinteresēt Latvijas apceļotājus apmeklēt četru novadu teritoriju jaunākos un mazāk zināmus, kā arī jau pazīstamus tūrisma objektus.

loading