Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Papildus informācija Dabas māju viesiem

Mierpilnai un nesteidzīgai atpūtai, iesakām vērst uzmanību Dabas māju idejai – būšanai dabā! Dabas māja pārsteigs ar savu šarmu tās vienkāršībā, apvienojot gan skaistu atpūtu, gan atsakoties no pāris ikdienas pašsaprotamām lietām! Cienīsim izveidoto infrastruktūru!

Dabas mājas paredzētas dabas idilles draugiem un tikai tiem, kas pret to izturas ar cieņu!

 

Dabas māja ir aprīkota ar “Jotul” tipa krāsniņu, uz kuras ir arī iespēja uzvārīt ūdeni rīta kafijai, tējkannu ar krūzītēm, galdu, 6 krēsliem, 10 matračiem, āra tualeti, ugunskura vietu ar malku, grila režģi un 3 makšķerēm- atpūtai. Pie katras Dabas mājas ir arī laiva.

Jāņem vērā, ka Dabas mājas nav aprīkotas ar elektrību, kā arī jāparūpējas par dzeramā ūdens krājumiem. Maltītes pagatavošanai un baudīšanai iesakām neaizmirst par traukiem! Nakšņošanai ir iekārtots otrais stāvs, kas  ir aprīkots ar matračiem; savukārt, gultasveļu katrs sagādā pats. 

Lai makšķerētu pie Dabas mājām esošajos ezeros ir nepieciešama tikai makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karte. Informācija par iegādi: ŠEIT.

Informācija par Ierašanos un izbraukšanu skatāma ŠEIT

Lai Jums nebūtu neparko jāsatraucas, baudot atpūtu Dabas mājā, aicinām Jūs iepriekš iepazīties ar Dabas māju iekšējās kārtības un izmantošanas noteikumiemŠEIT

 

Pirms došanās prom, pārliecinieties, ka Dabas mājas un to apkārtne tiek atstāta kārtīga, sakopta- tāda pati, kādā Jūs ieradāties!

loading