Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

KAS NOTIEK?

                                   

Apmeklējiet izdaudzinātos Alūksnei raksturīgos pasākumus:
sniegoto Alūksnes ziemas ralliju 
janvārī, ūdens moto sporta čempionātu vasarā, Bānīša svētkus vai Alūksnes pilsētas svētkus augustā, kaut nedaudz uzzinot par Kapu svētkiem Latvijā. Piedalieties pierobežas tradicionālajos godos – masļeņicas ziemas priekos Pededzē februāra beigās, izbraucot zirga pajūgā, lustējoties kopā ar folkloras zinātājiem un ēdot bļinus. Drēgnos rudens vai sniegotos ziemas vakarus pavadiet mūsdienīgajā koncertzālē Alūksnes Kultūras centrā!

 

 

Kultūras, atpūtas un sporta pasākumi Alūksnes novadā

Atgādinām, ka kultūras, sporta un izklaides pasākumi notiek atbilstoši valstī attiecīgajā laikā noteiktajiem epidemioloģiskās drošības un pulcēšanās ierobežojumiem! Saskaņā ar valstī noteikto kārtību publiski pasākumi šobrīd jāapmeklē ar sejas aizsegu – masku vai vizieri. Ja valstī tiks pastiprināti ierobežojumi, pasākumi var tikt atcelti vai pārcelti, tādēļ aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai!

Kultūras norises muzejos

Informējam, ka saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 1. decembra lēmumu par ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 25. janvārim, muzeji un bibliotēkas darbu varēs turpināt kā līdz šim, strikti ievērojot visus epidemioloģiskās prasības.

Izstādes un ekspozīcijas muzejos drīkst apmeklēt individuāli vai vienas mājsaimniecības locekļi. Bibliotēkas drīkst klātienē izsniegt grāmatas līdzņemšanai.

 Citas kultūrvietas līdz nākamā gada 25. janvārim apmeklētājiem būs slēgtas.

Alūksnes kultūras centra pasākumu plāns

 

 

 

loading