Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Pasaules jauniešu čempionāts ātrumlaivās un Latvijas čempionāta 4.posms!

13. un 14. jūlijā Alūksnes ezerā pie Pilssalas notiks pasaules čempionāts jauniešiem GT15 klasē, kuru laikā norisināsies arī Latvijas čempionāta kārtējais posms dažādās laivu klasēs.

 

Ikgadējais vasaras pasākums Alūksnē arī šoreiz divu dienu garumā pulcēs plašu dalībnieku un līdzjutēju skaitu. Alūksnes ezerā norisināsies Pasaules čempionāts jauniešu GT15 ātrumlaivu klasē un 4.posms Latvijas čempionātā dažādās laivu klasēs- jaunajā grupās elektro E48V un tradicionālajās GT30, T550, skūteri, Formula 4 un Formula 2, S550.

Latvijas Ūdens motosporta federācijas preses dienests informē, ka Starptautiskās Ūdens motosporta federācijas (UIM) sacensību kalendārā vietu ir izpelnījies Alūksnes ezers, kur pēc rekonstrukcijas ir izveidota izcila sporta un aktīvās atpūtas vieta.

– Pateicoties ilggadējai sadarbībai ar Alūksnes novada pašvaldību un ūdens motosporta klubu “Nord Ost Alūksne”, skatītājus priecēs pasaules čempionāts jauniešiem GT15 klasē, kas noteikti ir uzskatāms par ūdens motosporta nākotni. Aicinu ikvienu interesentu uz Alūksni, lai baudītu tās viesmīlību, dabu un kultūrvēsturiskās vērtības, – uzsver Latvijas Ūdens motosporta federācijas prezidents Atis Slakteris.

Pasaules čempionāta GT15 klasē norisi uzraudzīs UIM komisāre pieredzējusī Lielbritānijas pārstāve Sjūzana Kēja (Susan Keay, GBR) un UIM tehniskais komisārs no Somijas Jari Lētonens (Jari Lehtonen, FIN). Latviju pārstāvēs Ingus Kļaviņš, kurš būs sacensību galvenais tiesnesis, un Aivars Lenerts, kurš būs UIM tehniskā komisāra vietnieks.

Vienlaikus norisināsies arī Latvijas Atklātā čempionāta ūdens motosportā 4. posms visās jau ierastajās laivu klasēs, un sacensību galvenais tiesnesis būs Aivars Diķis.

Sestdien, 13. jūlijā, treniņbraucieni sportistiem sāksies no pulksten 11.00, savukārt, sacensību atklāšana – pulksten 13.00.

Svētdien, 14. jūlijā, treniņbraucieni sāksies no pulksten 9.00, bet sacensības – no 10.00.

Kā alūksniešiem, tā pilsētas viesiem jārēķinās, ka drošības garantēšanai un sacensību norises nodrošināšanai Alūksnes ezera Peldēšanās vieta un iekšezers citu ūdens transportlīdzekļu kustībai būs slēgts sestdien, 13. jūlijā, no pulksten 9.00 līdz 20.00 un svētdien, 14. jūlijā, no pulksten 9.00 līdz 17.00.

Šajās dienās alūksniešus aicinām kļūt par šo sacensību līdzjutējiem un atbalstīt sportistus!

Sacensības varēs apmeklēt bez maksas.

loading