Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Svarīga informācija! “Rally Alūksne” tiek pārcelts uz 21.un 22. februāri!

Foto: Jānis Asaris

Svarīga informācija- sakarā ar ziemas sezonas šī brīža laikapstākļiem,  “Rally Aluksne” tiek pārcelts uz 21.- 22. februāri!

Sekojiet tuvākajai informāciijai!!

Nesen rallija organizatori publiskoja pasākuma gidu, meklē www.lrc.lv
Ātrumposmi solās būt interesanti. Rallija pirmajā dienā plānots aizvadīt trīs ātrumposmus, bet sestdien paredzēti četri dažādi ātrumposmi, no kuriem trīs norisināsies divas reizes, bet viens – vienu reizi. 

Ņemot vērā, ka ”Rally Alūksne” apritēs desmit gadu jubileja, organizatori plāno rallija pirmajā dienā pirmo ātrumposmu aizvadīt uz ezera.
Organizatori atklāj, ka šāda ideja par šādu ātrumposmu esot bijusi jau iepriekš. ”Vienā gadā uz ezera jau bija pat izveidota trase, taču tad atnāca atkusnis un uz ledus bija ūdens. Par šādu posmu doma bijusi sen, bet ļoti gribētos, lai tas realizētos tieši šogad. Ja viss sanāks, kā plānots, tad sportistiem uzreiz pēc starta estakādes uz ezera būs neliels šova ātrumposms. Šis ātrumposms būs lieliska iespēja pilsētas iedzīvotājiem, kuri varbūt neplāno doties skatīties ralliju, redzēt gan atklāšanu, gan uzreiz arī pirmo ātrumposmu.”
Lai arī pieteikšanās rallijam vēl nav sākusies, organizatori atklāja, ka interese no sportistiem ir – zvana gan ārzemju, gan vietējie braucēji.

Rally Alūksne fanu cepures ir iespējams iegādāties Degvielas uzpildes stacijā “VIRŠI-A”, Klubā “Cita Opera” un “Skaistuma Darbnīcā”.

Biļetes uz “Rally Alūksne” 2020 iespējams  iegādāties Alūksnes Kultūras centrs kasē un www.bilesuparadize.lv

Tiem, kas jau bija iegādājušies rallija ieejas biļetes uz sākotnēji plānotajiem datumiem, bet dažādu apsvērumu dēļ netiek februārī, lūgums sazināties ar Biļešu Paradīze kasēm, lai tās atgrieztu un saņemtu iztērēto naudu.

Uz tikšanos Alūksnē !

Foto: Jānis Asaris

loading