Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Skats pa Tūrisma rallija logu “Vidzemes pieturu piedzīvojumā 2”!

 

17.augustā  jau otro gadu pēc kārtas norisinājās vērienīgas un košas auto tūrisma sacensības, kas vairāk nekā 70 komandām, pulcējot 350 dalībniekus no visas Latvijas, ļāva iepazīt Vidzemes novadus- Raunu, Smilteni, Api un Alūksni! Tūrisma rallijs sniedza iespēju saturīgai un izzinošai kopābūšanai ģimeņu, draugu un kolēģu lokā.

Apceļojot novadu ainaviskākās vietas, dalībnieki veica īpaši sagatavotus saimnieku uzdevumus tūrisma apskates objektos, kā arī, vēl papildus kontrolpunkti tika izveidoti 210 km garajā distancē, tādejādi paralēli  iepazīstot  arī kultūrvēsturisko mantojumu un pievilcīgākās atpūtas iespējas. Protams, šī bija lieliska iespēja cīnīties arī par visu četru novadu atbalstītāju sarūpētajām vērtīgām balvām, ko nominācijās piešķīra gan par atraktivitāti, attieksmi un izdomu, gan uzsakot komandu, kas šķērsojusi visu Latviju, lai atbrauktu pie mums ciemos uz Vidzemi un piedalītos! Nominācijas tika sadalītas, balstoties uz iegūto punktu kopskaitu izvirzītajos uzdevumos visas dienas  garumā!

 

Galveno balvu, 150 EUR, ieguva komanda ar nosaukumu “Edijs Šarāns”, otro vietu “Oligarhi”, bet trešo vietu “EMOJI”.

Nominācijas:

Pirmie finišētāji -Edijs Šarāns

Turbo komanda – Oligarhi

Saimnieka mīluļi – Ballējam neguļam

Vislojālākā komanda – V.I.P. Vienkārši Izcilās Popijas

Saliedētākā komanda – Mākoņi

Fifīgākā komanda – Rudzupuķu meitenes

Tālākā komanda – Zaļmeži no Ventspils

Dzejiskākā komanda – 4 Bekas

Nesteidzīgākās  baudītājas – Bīstamās mājsaimnieces

Dāsnākā komanda – Vidzemes Dārznieces

Ģimeniskākā komanda – Trakie sienāži 

Šosejas airētāji– Anda un Armands

Ar kopējiem Tūrisma rallija rezultātiem var iepazīties šeit.

Apbalvošanas ceremonijā par muzikālo baudījumu lieliskai noskaņai rūpējās atraktīvais ģitārists un dziesmu autors Rihards Krilovs.

Tūrisma rallija “Vidzemes pieturu piedzīvojums” laikā norisinājās arī labdarības akcija, kurā dalībnieki bija aicināti iepriecināt Aprūpes centrā “Gaujiena” dzīvojošos bērnus. Sakām lielu PALDIES ikvienai komandai, kas patiešām nesavtīgi radīja prieku, dāvājot spēles, puzles, mācību piederumus skolai!

Paldies sakām ikvienam, kas pielika roku pie pasākuma veidošanas un balvu fonda. Īpašs paldies alūksniešiem par sarūpētajām balvām Alūksnes Putnu fabrikai, SIA “UNTI”, Aigaram Peperniekam, Alūksnes muzejam, Alūksnes Bānīša stacijai. Ilonai Riekstiņai- par sirsnīgo komandu sagaidīšanu. Jurim Marinovam ar komandu- par tehnisko nodrošinājumu. Paldies arī sakām SIA “ABIO”, “Spodrai” un Rūpei” par ieguldīto darbu!

Piedāvājam foto ieskatu galerijās! Foto autori: Māris Šļivka un Agnis Melderis.

Foto autors: Māris Šļivka

« 1 gada 3 »

Foto autors: Agnis Melderis

« 2 gada 5 »

 

 

 

 

loading