Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Starptautiskā tūrisma izstāde “ ITB Berlin NOW 2021”

No 9. līdz 12. martam notiek Starptautiskā tūrisma izstāde “ITB Berlin NOW 2021”, kurā piedalāmies kopā ar  Vidzemes Tūrisma asociācijas stendu. Šogad  izstāde notiek virtuālā formā.

 
Izstāde “ITB Berlin NOW 2021” šogad tiek organizēta ikgadējās Starptautiskās tūrisma izstādes “ITB Berlin” vietā, kas klātienē tika atcelta, sakarā ar šī brīža situāciju  pasaulē. 
 
Vidzemes Tūrisma asociācijas platformā ir izveidots arī digitāls Alūksnes Tūrisma informācijas centra profils ar tūrisma piedāvājumu Alūksnes pilsētā un novadā. Organizētos tikšanās laikos norisinās sarunas ar individuāliem interesentiem un tūrfirmām, prezentējot  un aicinot iepazīt Alūksni un nākotnē to iekļaujot savā ekskursijas plānā vai jau kā piedāvājumu tūristu grupām.
 

Par Latvijas tūrisma piedāvājumu provizoriski vairāk nekā 100 000 profesionālajiem un 47 000 individuālajiem apmeklētājiem stāsta 14 Latvijas tūrisma uzņēmumi: FaceLatvia, Baltic nature travel, Baltic Travel Group, Daugavpils Pilsētas Dome, Enter Gauja National Park, www.impro.lv,Latvia Tours, LVRA – Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija, DMC Baltics,Meeting Tour Travel & SPA Consultants, Nikos Travel Agency, Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs, DMC VIA Baltic, Vidzemes tūrisma asociācija Vidzeme.com
un VisitKurzeme. (avots: LIAA Tūrisma departaments)

Dalība Starptautiskajā tūrisma izstādē “ITB Berlin NOW 2021” norisinās sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Vidzemes Tūrisma asociāciju 

 
loading