Pils iela 25A, Alūksne, LV-4301

Labākās skriešanas vietas Alūksnē

Daudzi šobrīd nevēlamies atteikties no savām ikdienas sporta aktivitātēm pat atrodoties brīvdienās. Alūksnē to nevajadzēs darīt! Šeit skriet un citādi aktīvi atpūsties var pilsētas parkos.

Stadions Pilssalā. Piemērota vieta ātro skrējienu trenēšanai būs stadions pašā pilsētas centrā – Pilssalā, blakus viduslaiku pils drupām un muzikālajam gājēju tiltam, kurā apļa garums ir 400m un skrejceliņš klāts ar sintētisko segumu.

Muižas parks ar reljefainiem celiņiem un izgaismotu taku gar ezeru diennakts tumšajā laikā, ļaus izskriet lielākus un mazākus apļus. Vasarā parks ir patīkami ēnains, bet skaistie skati un ezera tuvums ļauj viegli atslēgt domas no ikdienas rūpēm.

Ezertaka. Ja meklē nopietnākus izaicinājumus un vēlies sajust dabu pilsētā, tad tavām sportiskajām aktivitātēm īstā vieta ir „Ezertaka”. Celiņi un taciņas te ved gar ezera krastu, te ir gan stāvi kāpumi, gan tik pat stāvas nogāzes. Skrējiens pa šo taku jums noteikti palīdzēs saglabāt fizisko formu arī brīvdienās!

Tempļa kalna parks. Labiekārtotās pastaigu takas nelielā teritorijā dod iespēju raitā solī iepazīt un izbaudīt gan elpu aizraujošus skatus, gan sajust savus straujos sirdspukstus pēc kārtējās stāvās nogāzes pievarēšanas. Te savās aktivitātēs variet iekļaut arī 101 pakāpiena trepes.

 

loading